ONTMOET HET THXVILLE TEAM

ThxVille is het grootste doe-, kijk- en muziekfestival in België.
Vele tienduizenden particulieren, maar ook meer dan honderden bedrijven namen reeds deel.
Het is een concept en organisatie van Lejaeghere Events, een vennootschap van Yves Lejaeghere en zijn zoon Nicolas Lejaeghere. Lejaeghere Events organiseert enkel ThxVille en biedt als event-organisator geen event-services aan derden.

Nicolas
Lejaeghere
ThxVille Eerste Schepen

Brugge, °03/06/1989

Studie Lichamelijke Opvoeding,
Hogeschool Gent

Stichter en bedenker ThxVille

Verantwoordelijke sales en
personeelsbeleid ThxVille

Zaakvoerder bvba Lejaeghere Events
(2014-heden)

Yves
Lejaeghere
ThxVille Burgemeester

Brugge, °13/03/1962

Studie Communicatie
SRM Amsterdam

Stichter Open Bedrijvendag in 1990
Grootste ééndagsevenement in België
gedurende méér dan 10 jaar (1998-2010)
Verkoop aan mediabedrijf Roularta (2012)

Voorzitter/eigenaar KV Oostende (2005-2014)
Promotie naar eerste klasse
Verkoop aan Marc Coucke (2013)
 

Stichter en bedenker ThxVille.
Verantwoordelijke event en pers ThxVille

icon_micro.png

ONS TEAM

Yves.jpg
Yves2.jpg

Yves
Lejaeghere

Burgemeester

0495 52 75 75
yves@thxville.be

Nicolas.jpg
Nicolas2.jpg

Nicolas
Lejaeghere

Eerste Schepen

0496 25 05 11
nicolas@thxville.be

Angelika.jpg
Angelika2.jpg

Angelika
Caron

Schepen van Telecommunicatie

09 277 77 67
angelika@thxville.be

DSC02185-2-Edit.jpg
DSC02197-2-Edit.jpg

Frédéric
Bertrand

Schepen van Financiën

09 277 77 53
accounting@thxville.be

Magali.jpg
Magali2.jpg

Magali
Deville

Schepen van Communicatie

09 277 77 53
magali@thxville.be

Mátyás.jpg
Mátyás2.jpg

Mátyás
Blanckaert

Schepen van Feestelijkheden

0476 37 99 30
matyas@thxville.be

Naïma.jpg
Naïma2.jpg

Naïma
Ourghin

Secretaris

09 277 77 67
naima@thxville.be

Nancy.jpg
Nancy2.jpg

Nancy
Van den Broeke

Secretaris

09 277 77 67
nancy@thxville.be

Patricia.jpg
Patricia2.jpg

Patricia
Ceuterick

Schepen van Marketing

09 277 77 53
patricia@thxville.be

Veerle.jpg
Veerle2.jpg

Veerle
Laureyns

Schepen van Communicatie

09 277 77 53
veerle@thxville.be

Virginia.jpg
Virginia2.jpg

Virginia
Ruiz-Lozano

Secretaris

09 277 77 67
virginia@thxville.be